• info [@] ozkanmatbaa.com
  •     +90 212 482 03 60

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Sayfası

BİZ KİMİZ…

1988 yılında kurulan ÖZKAN MATBAACILIK kuruldukları günden bugüne, kaliteden ödün vermeden ve sürekli gelişen yapısı ile 28 yıldır hizmet vermektir. Başarımızın altında yatan en önemli faktör bütün çalışanlarımızı ve müşterilerimizi aileden bir birey olarak gören firmamız bir aile şirketidir. Kurulduğu günden bugüne kadar önemli yatırımlar yapan firmamız gelişmekte olan ve kendini sürekli yenileyen öncü bir kuruluştur.

VİZYON-MİSYON

Geçmişten gelecege uzanan istikrarlı çizgisiyle insana doğaya bilgiye teknolojik donanım ve uluslar arası ilişkilere yönelik yatırımıyla sevgi saygi dürüstlük üstün hizmet profosyonellik ve dayanışma anlayışı ile Türkiyeyi yurt içinde çağdaş toplum düzeyine ve yurt dışında sektörün başarılı kuruluşların seviyesine çıkartma amacındadır.

Özkan matbaacılık ailesi bu amaçla ve yaşanılan her devrin insan devri oldugu bilinciyle tüm maddi manevi donanım olarak çalışanlarıyla birbirine kenetlenmeye sizleri kalite bilgi teknoloji hizmet ergonomi üstünlüğüyle en iyi sonuca hızlı mutlu ve hesaplı ulastırmaya uluslar arası düzeyde kalite anlayışını moderin teknoloji ile birleştirerek titiz hizmetiyle MÜŞTERİ KAVRAMINI AİLE üyeligine dönüştürmeye meslek ilkelerine saygi doğrultusunda hareket eden Özkan matbaacılık her müşterisini ailenin bir üyesi olarak kabul etmeye devam edecektir.

HAKKIMIZDA

ÖZKAN MATBAACILIK başta Medikal sektörleri olmak üzere Kozmetik, Tekstil, Gıda, Dekorasyon, ilaç, Kırtasiye, İç Giyim, sektörlerine yönelik olarak hizmet vermektedir.. Kalite, üretim sürecinin son aşamasında ortaya çıkan bir sonuç değil; üretim sürecinin her aşamasında kendini gösteren, tüm çalışanlarca hissedilen ve benimsenen, sürekli gelişme ve yenileşmeye dayanan, müşteri memnuniyetine entegre olmuş bir olgudur. 

Bu anlayış içinde, makine ve ekipmanlarımıza, çalışanlarımıza ve çalışma süreçlerimize sürekli yatırım yapmak önemli bir prensibimizdir.

Bu sürecin devamı niteliğindeki ISO-9000 standartları baz alınarak oluşturulmuş kalite yönetim sistemimiz şartlara ve teknolojiye uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.. 

Ürün kalitemiz ve teslimattaki hızımız ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak, Takım ruhu ve başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişime tüm çalışanların katılımını sağlamak, Şirketimizin başarısı ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri iyileştirmek ve yenilikler ortaya koymak şirketimizin benimsediği genel kalite politikamızdır.

HEDEF VE STRATEJİLERİMİZ:

İNANÇ VE DEĞERLERİMİZ:

 

Hızlı İletişime Geç

Dilediğiniz An, Dilediğiniz Zaman Bize Talepte Bulunabilir ve Kısa Sürede Cevap Alabilirsiniz.

Bize Ulaşın